Transport falas
Për porosi mbi 5000L & peshë nën 10kg
15 ditë për kthim
Nëse është dëmtuar
Pagesë e sigurtë
100% e sigurtë
24/7 Ndihmë
Ndihmë e dedikuar


Produktet më të shitura

Na ndiqni në Facebook

1 week ago

Pluto.al
Rërë për mace Chuck 🐾🐈 Prodhuar nga bentoniti.Për ta porositur këtë produkt dhe ne t'ua sjellim në shtëpi, vizitoni faqen tonë në linkun e vendosur në bio...#plutoal #Lenda #lendapetfood #DrGreen #primcat #primadog #ushqimperqente #ushqimpermace #qen #qenush #qenusha #mace #kafsheshtepiake #kafshe #ushqimperkafshet #katerputroshet #Profine #dyqanonline #petfood #happydog #happycat#dogfood #catfood #tiranaalbania #animals #food #dog #cat ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

Pluto.al
Shampo dhe zbutës hipoalergjik 2 në 1, ideal për qentë me qime të gjata e të bardha. 🐕Për ta porositur këtë produkt dhe ne t'ua sjellim në shtëpi, vizitoni faqen tonë në linkun e vendosur në bio...#plutoal #Lenda #lendapetfood #DrGreen #primcat #primadog #ushqimperqente #ushqimpermace #qen #qenush #qenusha #mace #kafsheshtepiake #kafshe #ushqimperkafshet #katerputroshet #Profine #dyqanonline #petfood #happydog #happycat#dogfood #catfood #tiranaalbania #animals #food #dog #cat ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

Pluto.al
Ushqim i thatë me cilësi super premium për qentë me gëzof të bardhë 🐾 Nature's Protection 🐕🐟Burimi kryesor i proteinave në këtë ushqim është harenga!🐟Harenga njihet si burimi i proteinave shtazore më lehtësisht i tretshëm.🐟Ky ushqim ka pak kalori dhe është ishkëlqyeshëm për qentë me mbipeshë.Pasur me acide yndyrore Omega-3 dhe vitaminë D, të cilat janë të vlefshme për zhvillimin e shëndetshëm të kafshëve shtëpiake.Acidet yndyrore esenciale janë veçanërisht të vlefshme për forcimin e sistemit imunitar, ruajtjen e funksionit të duhur të trurit dhe kardiovaskular dhe reduktimin e proceseve inflamatore...#plutoal #pluto #ushqimperqen #ushqimpermace #qen #qenush #mace #kafsheshtepiake #ushqimperkafshe #aksesorperkafshe #petfood #dogfood #catfood #happydog #happycat #animals #food #dog #cat #WELLNESSCORE #Profine #EverClean #yora #Acana #Orijen #Lenda #lendapetfood #DrGreen #primadog #dyqanonline ... See MoreSee Less
View on Facebook

Menuja kryesore