Ushqim për qen – Classic Red Acana 2 kg & 9.7 kg

3,100.00 L9,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Të gjithë qentë modernë evoluan nga ujku gri dhe anatomia e tyre mbetet e njëjtë, duke kërkuar të njëjtën dietë të pasur me proteina
si paraardhësit e tyre. ACANA Classic Red është i mbushur me proteina ushqyese nga përbërës shtazorë nga mishi i qengjit, viçi dhe mish derri Yorkshire, duke i dhënë qenit tuaj gjithçka që i nevojitet për të qëndruar i shëndetshëm, i lumtur dhe i lulëzuar.
• 50 % përbërës shtazorë të një cilësie të lartë, e pasur me protein dhe lëndë ushqyese
• 3 lloje proteinash shtazore / Nga furnizues qe I njohim dhe I besojmë
• Preja e plotë| organet, kockat / ushqim I shëndetshëm
• Infuzione të thara në ngrirje | Shije natyrale e fortë
• Tërshëra | Clirim I lehtë I enrgjise dhe e pasur me fibra
• Perime dhe fruta të plota dhe ekstrakte vegjetale / Të freskëta

PROPOCIONE TË PRESË SË PLOTË
MISH I KUQ / ORGANE / KOCKA
Duke reflektuar dietën natyrale, përbërësit tanë shtazorë në përmasat e e plota të gjahutpërfshijnë mish të kuq të freskët ose të papërpunuar **, organet dhe kockat: sasitë të balancuara në mënyrë perfekte, ofrojnë të gjithë lëndët ushqyese që nevojiten në mënyrë natyrale.
QINGJ VIC DERR YORKSHIRE FRUTA DHE PERIME

Propocione të përshtatshme biologjikisht
50 % mish I kuq dhe vaj haringë / përfshirë qingj, vic , derr
50 %Perime, fruta, ekstrate vegjetale. Me infuzion tërshëre të levruar nga Alberta, vitamin dhe minerale
0% Patate, Sojë, Misër, grur, tapioca, formulae pa gluten dhe koncetrate proteinash vegjetale

Vlera e përafërt i referohet përbërësve të pa përpunuar ende

Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese

Additional information

Weight N/A
Sasia

2 kg, 9.7 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Classic Red Acana 2 kg & 9.7 kg

3,100.00 L9,500.00 L

Shto në shportë