Ushqim për kotele – Premium Pate Acana 85 gr

220.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

992 in stock

SKU: ACWPCKIL0085 Categories: , ,

Pulë (40 %), supë kockash pulë (14%),supë me peshk të lëmuar (4%), vaj salmoni (4%),minerale.

Pate-ja jonë prej pule dhe peshku, i pasur me proteina shtazore është menduar për të kënaqur kërkesat e çdo lloj macjeje. Përbërësit shtazor të cilësisë së lartë siç është supa e kockave garantojnë një ushqim me cilësi të lartë ,për të cilën macja ka një nevojë jetike pasi e ndihmon atë për të qëndruar aktive dhe e shëndetshme.

Additional information

Weight 0.085 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për kotele - Premium Pate Acana 85 gr