Kitten Food – Premium Pate Acana 85 gr

220.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

992 in stock

SKU: ACWPCKIL0085 Categories: , ,

Pulë (40 %), supë kockash pulë (14%),supë me peshk të lëmuar (4%), vaj salmoni (4%),minerale.

Pate-ja jonë prej pule dhe peshku, i pasur me proteina shtazore është menduar për të kënaqur kërkesat e çdo lloj macjeje. Përbërësit shtazor të cilësisë së lartë siç është supa e kockave garantojnë një ushqim me cilësi të lartë ,për të cilën macja ka një nevojë jetike pasi e ndihmon atë për të qëndruar aktive dhe e shëndetshme.

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Kitten Food – Premium Pate Acana 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Kitten Food - Premium Pate Acana 85 gr

220.00 L

Add to Cart