Puppy Food- Puppy Large Breed Acana 11.4 kg

11,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: ACDRDPLS1140 Categories: , , Tags: , ,

Këlyshët e racave të mëdha kanë nevoja specifike ushqyese dhe kërkojnë një konsum të lartë të proteinave nga përbërësit shtazorë për të zhvilluar dhe mbajtur masën e përcaktuar të muskujve. Receta e racës së madhe të qenve ACANA përfshin pulë, sparag I egër kapur në Paqësor dhe vezë të pasura me lëndë ushqyese për t’i siguruar qenit tuaj gjithçka që i nevojitet për t’u bërë i fortë.

70% PËRBËRËS SHTAZORË TË NJË CILËSIE TË LARTË, PASUR ME PROTEINA DHE LËNDË USHQYESE
1/3 E PËRBËRËSVE JANË PULAT, PESHKU I FRESKËT DHE KRUDO**
3 LLOJE PROTEINASH SHTAZORE, NGA FURNIZUESIT TANË TË BESUAR
PREJA E PLOTË| SHPENDËT,PESHKU DHE KOCKA
INFUZION I PËRBËRËSVE TË LIOFILIZUAR / AROMA NATYRALE TË FORTA
PERIME DHE FRUTA TË PLOTA DHE EKSTRAKTE BIMORE / TË FRESKËTA

*Vlerë e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
**Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur
të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të
paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight 11.4 kg
Be the first to review “Puppy Food- Puppy Large Breed Acana 11.4 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Puppy Food- Puppy Large Breed Acana 11.4 kg

11,000.00 L

Add to Cart