Free Shipping
For orders over 5000L & weight under 10kg
15 days for return
If damaged
Secure payment
100% safe
24/7 Help
Dedicated help

Best selling products

Cooperate with us

Pluto.al is managed by Manderina, a professional company with long experience in digital marketing and e-commerce. This new e-commerce platform in Albania offers security and trust in products that are promoted for pets.

Follow us on Facebook

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication. Type: OAuthException

1 years ago

Pluto.al
Kalofshi një fundjavë të bukur miq! 🥰 ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 years ago

Pluto.al
Snacks Orijen për mace 🐈Ëmbëlsirat e thara në ngrirje ORIJEN janë të pasura me proteina dhe shije të mahnitshme.Bërë me përbërës shtazorë 99% cilësor, duke përfshirë një shumëllojshmëri të peshqve të egër.Për ta porositur këtë produkt dhe ne t'ua sjellim në shtëpi,vizitoni faqen tonë në linkun:pluto.al/dyqani/ushqim-per-mace/ushqim-per-mace-2/snack-per-mace/snack-per-mace-6-fish-orijen-35-gr/ ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 years ago

Pluto.al
Vaj i Salmonit - Grizzly 🐟Një vaj salmon i pastër, i marrë nga salmoni i egër i Alaskës.Mundëson një sistem të fortë imunitar dhe të shëndetshëm për mikun tuaj 🐕 🐈🥰Për ta porositur dhe ne t'ua sjellim në shtëpi vizitoni faqen tonë në linkun:pluto.al/dyqani/ushqim-per-qen/ushqim-per-qen-2/ushqim-i-njome-2/vaj-salmoni-grizzly/ ... See MoreSee Less
View on Facebook

Menuja kryesore