Dog Food-Adult Chicken Mini Lenda 3 kg

1,800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Ushqim i plotë me përbërje pule për qentë e rritur të një madhësie të vogël , me një aktivitet normal ditor dhe me madhësi kokrrash të përshtatura per qentë e racave të vogla.
Kjo recetë është e pasur me pulë (46% pulë) dhe e plotësuar me miell dhe vaj peshku që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për një lekurë të shëndetshme dhe një gëzof me shkëlqim. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar. Përmban gjithashtu ushqime funksionale që ndihmojnë në mbajtjen e nyjeve, muskujve dhe ligamenteve në gjëndjeoptimale.

 

Additional information

Weight 3 kg
Be the first to review “Dog Food-Adult Chicken Mini Lenda 3 kg”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Dr.Green & Lenda
  • Vendor: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Food-Adult Chicken Mini Lenda 3 kg

1,800.00 L

Add to Cart