Dog Snacks-Prima White Twisted Stick 100 gr

500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: 7P10041 Categories: ,

Kockat e përtypjes PrimaDog janë ushqime të lehta por të shijshme që e mbajnë qenin tuaj aktiv dhe lejojnë pastrimin mekanik të dhëmbëve.

Snacks nuk janë zëvendësim për ushqimin e plotë. Mbani gjithmonë një sy tek qeni juaj kur ai/ajo ha kocka përtypëse.

Përbërja:

Lëkurë e papërpunuar e pastruar, e tharë dhe e trajtuar me nxehtësi.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 75%, lagështia 14%, fibra e papërpunuar 2%, yndyra e papërpunuar 1%, hiri 1%.

Aditivët teknologjikë:

Agjent trashësues, emulsifikues.

Udhëzime:

Kujdesuni për qenin tuaj kur ha kocka përtypëse dhe sigurohuni që qeni juaj të ketë akses në ujë të pijshëm gjatë gjithë kohës.

Sasia e ushqimeve duhet të jetë maksimumi 10% e dietës ditore të qenit dhe nuk duhet të përdoret për të zëvendësuar ushqimin.

Nuk rekomandohet për këlyshët nën 4 muaj.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Be the first to review “Dog Snacks-Prima White Twisted Stick 100 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Snacks-Prima White Twisted Stick 100 gr

500.00 L

Add to Cart