Dog Snacks-Boxby Chew Sticks

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

9 in stock

SKU: BXB106 Categories: , ,

Ky produkt përmban 67% pulë dhe është i pasur me proteina, me pak yndyrë dhe ka përfitime dentare.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (67% e pulës), lëkurë e papërpunuar (30%), vajra dhe yndyrna, derivate me origjinë bimore, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 85%, vajra bruto dhe yndyrna 4%, hiri i papërpunuar 3%, fibër bruto 1%, lagështia 18%

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Chew Sticks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Boxby Chew Sticks

550.00 L

Add to Cart