TropiClean Shampoo-Lime & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

TropiClean Lime & Coconut ushqen lëkurën e kafshëve duke zvogëluar në mënyrë efektive rënien e qimeve dhe duke siguruar një pastrim të thellë freskues. Shega dhe awapuhi ndihmojnë në heqjen e qimeve të tepërta dhe eleminimin e lëmshëve, ndërsa tërshëra dhe kokosi mbajnë lëkurën dhe gëzofin të shëndetshëm.

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, ekstrakte organike të (shegës, kamomilit, gëlqeres, awapuhi, boronicës), acidit yndyror omega 3 & 6, vitaminës E, proteinave bimore të hidrolizuara, aromës, acidit alfa-hidroksi, vitaminës B5.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

 

Additional information

Weight 0.3 kg
Be the first to review “TropiClean Shampoo-Lime & Coconut 355 ml/592 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

TropiClean Shampoo-Lime & Coconut 355 ml/592 ml

1,300.00 L

Add to Cart