Cat Snacks-Prima Meat Stick Chicken 15 gr

200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: 8P9194 Categories: , Tags: ,

Shkopi i mishit me shije pule dhe mëlçie është plotësisht pa drithëra dhe nuk përmban sheqer të shtuar. Vitaminat dhe taurina e shtuar, e cila është jetike për macen, ndihmojnë në mirëqenien e maces.

Struktura e shkopit të mishit është lehtësisht e butë dhe e lehtë për t’u prerë në copa që përshtaten me gojën e maces tuaj, duke e bërë atë ideale për ta përkëdhelur, aktivizuar dhe trajnuar.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (22 % pulë, 15 % mëlçi), minerale.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 40,0%, lagështia 27,0 %, yndyra e papërpunuar 23,0%, hiri i papërpunuar 7,5%, fibra e papërpunuar 1,0%. Energjia e metabolizuar: 3632 kcal/kg.

Aditivë ushqimorë për 1 kg:

Vitamina A 5000 IE, vitamina D3 500 IE, vitamina E 5 mg, taurin 1000 mg.

Udhëzues për ushqim:

Doza ditore e rekomanduar është 0,5 – 1 shkop për kotele (mbi 4 muaj) dhe 1 – 2 shkopinj për macet e rritura. Gjithmonë rregulloni dietën totale të maces tuaj në përputhje me rrethanat.

Sigurohuni që uji i pijshëm të jetë gjithmonë i disponueshëm.

Be the first to review “Cat Snacks-Prima Meat Stick Chicken 15 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Snacks-Prima Meat Stick Chicken 15 gr

200.00 L

Add to Cart