Cat Food-Prima Sallam Poultry 80 gr

200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: 8P9193 Categories: , , Tags: ,

Sallami ka lëndë të parë me bazë shtazore. Përveç kësaj, receta është pa sheqer dhe pa drithëra, nuk përmban misër, sojë ose përbërës të modifikuar gjenetikisht.

Përbërja:

Mish derri, shpendë, harengë (min. 10%), xhelatizues perimesh, kripë 0,1%.

Përbërësit Analitikë:

Proteina 11,0%, përmbajtja e yndyrës 4,0%, fibra e papërpunuar 0,8%, hiri 1,0%, lagështia 80,0%, kalcium 1,850 mg / kg, fosfor 1,850 mg / kg. Taurina dhe vitaminat e balancuara. Energjia e metabolizueshme: 840 kcal / kg.

Udhëzues për ushqim:

3-4 salsiçe / 5 kg / ditë

Be the first to review “Cat Food-Prima Sallam Poultry 80 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food-Prima Sallam Poultry 80 gr

200.00 L

Add to Cart