Salmon/Tuna/Sardine Oil 250 ml Lenda

1,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

994 in stock

Clear

Ky vaj është I pasur me acide yndyrore dhe Omega 3 , të cilat mundësojnë benefite të shumta për kafshën shtëpiake dhe është një mënyrë e mire për të përmirësuar dietën e qenit ose maces suaj. Vaji forcon qimet , është perfekt për lëkurat e ndjeshme dhe ndihmon rekuperimin fizik pas ushtrimeve intensive. Për më tepër përmirëson shëndetin e nënës dhe të këlyshit pas lindjes. Duke qënë I presuar në të ftohtë ruan të gjitha vecoritë e tij.

Additional information

Weight N/A
Formati

Vaj Salmoni, Vaj Sardele, Vaj Toni

Be the first to review “Salmon/Tuna/Sardine Oil 250 ml Lenda”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Salmon/Tuna/Sardine Oil 250 ml Lenda

1,700.00 L

Add to Cart