Dog/Cat Snacks -Lamb Belly Lenda

425.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Meze e lehtë natyrale për qentë e rritur dhe macet, me përbërje 100% natyrale të plëncit të tharë të qingjit, pa shtesa dhe shumë i pëlqyer nga qentë dhe macet. Kur është I tharë, plënci i qingjit është I përtypshëm dhe argëton kafshën tuaj shtëpiake, duke i lejuar ta superojnë sfidën e të mbaruarit të mezes, gjë që ndihmon stimulimin e humorit të tyre.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog/Cat Snacks -Lamb Belly Lenda”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog/Cat Snacks -Lamb Belly Lenda

425.00 L

Add to Cart