Dog Long Hair Shampoo 250 ml-Dr.Green

500.00 L1,000.00 L (-50%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

2 in stock

Gama e shampove për qen Dr. Green është formuluar në bazë të përbërësve natyralë dhe me një pH të përshtatur me atë të lëkurës së qenit dhe pa parfume shtesë, për ta bërë atë më të këndshëm për ta. Përbëhet nga 4 shampo në një enë plastike bio, 100% nga kallam sheqeri dhe i riciklueshëm dhe në një format të lëngshëm për lloje të ndryshme flokësh apo lëkure.

Ka në bazë arganin, mëndafshin e hidrolizuar, pantenol dhe livando.

Argai është i pasur me acide yndyrore esenciale, duke siguruar hidratim të madh për qimet e qenit, duke i riparuar, rigjeneruar dhe rigjallëruar.

Mëndafshi i hidrolizuar, thelbësor për flokë të gjatë, hidraton, ushqen dhe zbut. Duke formuar një shtresë në flokë, parandalon dehidratimin dhe i mban ato të mëndafshta.

Panthenoli ose provitamina B5 është qetësuese për lëkurën dhe është një ushqim i rëndësishëm për qimet

Vaji esencial i livandës, përveçse është një repelent natyral kundër pleshtave dhe insekteve të tjera, zbut, relakson dhe ofron një aromë të këndshme.

Additional information

Weight 0.250 kg
Be the first to review “Dog Long Hair Shampoo 250 ml-Dr.Green”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Long Hair Shampoo 250 ml-Dr.Green

500.00 L1,000.00 L (-50%)

Add to Cart