Dog Snacks-Boxby Multi Snacks

750.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

997 in stock

SKU: BXB116 Categories: , , Tags: ,

Pakoja e shumëfishtë Boxby është e mrekullueshme si dhuratë për qenin tuaj. Ai përmban rostiçeri kockash, kocka kalciumi, kocka pule, kocka orizi, shirita dhe feta.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (70% pule), lëkurë e papërpunuar (26%), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 65%, Yndyrë bruto 2%, Hiri i papërpunuar 3,5%, Fibër bruto 1%, Lagështi 18%. Nuk ka aditivë.

(kocka kalciumi): Mishi dhe derivatet e kafshëve (57% pule), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Multi Snacks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Boxby Multi Snacks

750.00 L

Add to Cart