Dog Snacks-Prima Beef Twist Bone

320.00 L400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock


Clear
SKU: 7P10066 Categories: ,

Kockat e përtypjes PrimaDog janë ushqime të lehta por të shijshme që e mbajnë qenin tuaj aktiv dhe lejojnë pastrimin mekanik të dhëmbëve.

Mbani gjithmonë një sy tek qeni juaj kur ai/ajo ha kocka përtypëse.

Përbërja:

mish viçi, lëkurë e papërpunuar.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 43 %, lagështia 18 %, hiri i papërpunuar 4 %, yndyra e papërpunuar 2 %, fibra e papërpunuar 0,2 %.

Aditivët teknologjikë:

Agjent trashësues, emulsifikues.

Udhëzime:

Kujdesuni për qenin tuaj kur ha kocka përtypëse dhe sigurohuni që qeni juaj të ketë akses në ujë të pijshëm gjatë gjithë kohës. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Additional information

Madhesia

,

Be the first to review “Dog Snacks-Prima Beef Twist Bone”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Snacks-Prima Beef Twist Bone

320.00 L400.00 L

Add to Cart