Dog Snakcs-Cow Tendon Lenda

130.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: SPQLMV10611 Categories: , , Tags: , ,

Ndihmon veçanërisht qentë nervozë. E vështirë në fillim por bëhet më e butë kur përtypet dhe përzihet me pështymë. E lartë në yndyrna të pangopura, të dobishme për shëndetin kardiovaskular dhe siguron kondroitinë, glukozaminë dhe kolagjen.

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Dog Snakcs-Cow Tendon Lenda”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snakcs-Cow Tendon Lenda

130.00 L

Add to Cart