Puppy Food Lenda 15 kg

9,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

Ushqim i plotë për këlyshë dhe qentë e rinj të mëdhenj , dhe me madhësi kokrrash të përshtatura per qentë e racave të mëdha dhe/ose gjigante. Për shkak të madhësisë së tyre dhe rritjes së shpejtë këto lloj racash kanë nevojë për një kontribut shtesë të mbrojtësve për të forcuar kockat, nyjet dhe ligamentet e tyre. Për këtë arsye janë shtuar sasi të larta të mbrojtësve të nyjeve ( KOLAGJENI , GLUKOSAMINA, KONDROTIINA dhe MSM) dhe balanca e mirë ndërmjet proteinave dhe yndyrave garanton një rritje të kontrolluar dhe të sigurt. Kjo recetë është e pasur me pulë(40% pulë) dhe e plotësuar me miell dhe vaj peshku që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për një lekurë të shëndetshme , një gëzof me shkëlqim dhe përforcojnë zhvillimin kognitiv të këlyshit. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar.

Additional information

Weight 15 kg
Be the first to review “Puppy Food Lenda 15 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore