Dog Snacks-Boxby Mini Hearts

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

9 in stock

Zemrat Boxby Mini janë një kombinim i pulës dhe peshkut, i cili është i shkëlqyeshëm për stërvitje dhe është i përshtatshëm për qenushë e qen të rritur.

Ky trajtim është i gjithi natyral, nuk ka gluten dhe drithëra dhe ka pak yndyrë.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (49,5% pule), peshku dhe derivatet e peshkut (12%), derivatet me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 28%, Yndyrë bruto 2%, Hiri i papërpunuar 3%, Fibër e papërpunuar 1%, lagështi 34%

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Mini Hearts”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Boxby Mini Hearts

550.00 L

Add to Cart