Snacks për qen-Boxby Mini Hearts

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

9 in stock

SKU: BXB112 Categories: , ,

Zemrat Boxby Mini janë një kombinim i pulës dhe peshkut, i cili është i shkëlqyeshëm për stërvitje dhe është i përshtatshëm për qenushë e qen të rritur.

Ky trajtim është i gjithi natyral, nuk ka gluten dhe drithëra dhe ka pak yndyrë.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (49,5% pule), peshku dhe derivatet e peshkut (12%), derivatet me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 28%, Yndyrë bruto 2%, Hiri i papërpunuar 3%, Fibër e papërpunuar 1%, lagështi 34%

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Mini Hearts