Solucion për higjienën e gojës – TropiClean Fresh Breath

2,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: PP10001G-1 Categories: , Tags: , ,

Me TropiClean Fresh Breath Dental Health Solution, qentë mund të përfitojnë nga mbrojtja e përditshme e pllakave dhe gurëzave. Zgjidhja e lehtë për t’u përdorur Dental Health Solution i jep qenit tuaj dhëmbë të pastër dhe frymëmarrje të freskët – nuk kërkohet larje!

Additional information

Weight 0.01 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Solucion për higjienën e gojës - TropiClean Fresh Breath