Peceta Higjienike për qen – Vitakraft 60×90 cm

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Available on backorder

SKU: TH100125 Categories: , Tags: , ,

Mundesojne pastrimin e shpejte dhe efikas te gezofit dhe putrave te kafshes tuaj. Ne kete menyre eliminohet procesi i larjes se gjithe trupit.

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Peceta Higjienike për qen - Vitakraft 60x90 cm