Rrip 5 m-20 kg Kong Retractable

2,750.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Clear

Me gjatësi 5 m që lejon aventurierët katër putroshë të shëtisin pa pengesa, të nuhasin dhe të eksplorojnë botën përreth tyre. Mekanizmi intuitiv i frenimit dhe ndalimit harmonizohet me lëvizjet natyrore dhe sjelljen tipike të qenit.

Shirit i gjerë i sheshtë me ngjyrë të ndritshme

Brezi tërhiqet deri në 5 m

Për qentë deri në 20 kg (madhësia S)

Dorezë gome e butë, komode për dorën

Ngjyrat: blu, rozë, kuqe

Additional information

Weight 0.2 kg
Ngjyra

Blu, Kuqe, Roze

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Rrip 5 m-20 kg Kong Retractable