Shampo TropiClean-Kiwi & Cocoa Butter 355 ml/592ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

Clear

TropiClean Kiwi & Cocoa Butter mban gëzofin e kafshës suaj të butë, me shkëlqim dhe me erë të freskët. Gjalpi i kakaos dhe kivi sigurojnë lagështi natyrore për një gëzof që të pëlqen ta përqafosh. Tërshëra dhe mëllaga qetësojnë dhe ushqejnë në mënyrë efektive lëkurën. E shkëlqyeshme për qen dhe këlyshë, mace dhe kotele, dhe e sigurt për njerëzit e tyre gjithashtu.

Përbërësit – ujë i pastruar, tërshërë, zbutës natyral, gjalpë kokosi, përzierje organike (ekstrakt kivi, ekstrakt boronicë, ekstrakt papaja, ekstrakt kamomili, ekstrakt mëllage), proteina bimore të hidrolizuara, aromë, vitaminë E.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo TropiClean-Kiwi & Cocoa Butter 355 ml/592ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shto në shportë