Shampo për qen – Tropiclean Spa Pure

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Pa shkaktuar lot dhe hipoalergjik, ky SPA i butë përdor një pastrues pa sapun duke e lënë lëkurën e kafshës suaj të shëndetshme dhe gëzofin e tyre të butë, të mëndafshtë dhe të pastër. Shampo SPA Pure është veçanërisht e dobishme për kafshët shtëpiake me lëkurë të ndjeshme ose alergjike dhe e përsosur për fytyrat me gëzof.

Përbërësit: uji, përzierje organike e tërshërës, frangipan, pastrues i butë i kokosit, Vitamina E.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore