Shampo TropiClean-Oatmeal & Tea 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

8 in stock

Clear

Shampo TropiClean Oatmeal & Tea shtreson, hidraton dhe ndihmon lëkurën e gëzofin e kafshës suaj, duke qetësuar në mënyrë efektive lëkurën e thatë, të irrituar dhe me kruajtje. Formula mjekësore përmirësohet me beta hidroksi për të ndihmuar në lehtësimin e kruajtjes për një kohë të gjatë.

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, acid natyror salicilik, përzierje organike e (ekstraktit të kamomilit, ekstraktit të aloes, ekstraktit të shegës, ekstraktit të kivit, ekstraktit të yukas, ekstraktit të papajës), proteinave të bimëve të hidrolizuara, aromës, vitaminës E, pemës së çajit.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo TropiClean-Oatmeal & Tea 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shto në shportë