Snacks për qen-Boxby Chew Sticks

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

SKU: BXB106 Categories: , ,

Ky produkt përmban 67% pulë dhe është i pasur me proteina, me pak yndyrë dhe ka përfitime dentare.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (67% e pulës), lëkurë e papërpunuar (30%), vajra dhe yndyrna, derivate me origjinë bimore, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 85%, vajra bruto dhe yndyrna 4%, hiri i papërpunuar 3%, fibër bruto 1%, lagështia 18%

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore