Ushqim për qen-Profine Grain Free Duck Snack 200 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

Përbërja:

Patate,rosë,shurup glukoze,vaj salmoni,kolagjen,aromë natyrale

Udhëzues për ushqyerjen:

Snack-un për shpërblim, mos e përdorni si vakt te plotë.

Përbërësit Analitikë:

proteina e papërpunuar 17%, përmbajtja e yndyrës 7%, lagështia 17%, hiri i papërpunuar 5%, fibra e papërpunuar 3,5%.

Përdoreni para datës së treguar në paketim. Mbajeni në vend të thatë, të errët dhe të freskët.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Profine Grain Free Duck Snack 200 gr