Pastrues për veshët – Ear Cleaner TropiClean

2,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

995 in stock

SKU: PP10001G Categories: , , , Tags: , ,

Pastruesi për veshët TROPICLEAN për qen dhe mace është një pastrues i fuqishëm, por i butë për pastrimin e veshëve nga dylli dhe papastërti duke parandaluar infeksione të ndryshme. Pa ngjyrues dhe pa paraben, mikroorganizmat që krijojnë irritime/ infeksione të veshit eleminohen lehtësisht duke bërë eksperiencën e pastrimit të veshit të këndshme për ju dhe për katërputroshët.

Pastruesi i veshëve është një formulë e butë, me veprim të shpejtë dhe përdorimi i rregullt ndihmon në ruajtjen e shëndetshme të higjienës së veshit për qenin/macen tuaj.

Additional information

Weight 0.01 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Pastrues për veshët - Ear Cleaner TropiClean