Ear Cleaner – Oxymed TropiClean

2,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

995 in stock

SKU: PP10001G Categories: , , , Tags: , ,

Pastruesi për veshët TROPICLEAN OXYMED për qen dhe mace është një pastrues i fuqishëm, por i butë për pastrimin e veshëve nga dylli dhe papastërti duke parandaluar infeksione të ndryshme. Pa ngjyrues dhe pa paraben, mikroorganizmat që krijojnë irritime/ infeksione të veshit eleminohen lehtësisht duke bërë eksperiencën e pastrimit të veshit të këndshme për ju dhe për katërputroshët.

Pastruesi i veshëve OxyMed është një formulë e butë, me veprim të shpejtë dhe përdorimi i rregullt ndihmon në ruajtjen e shëndetshme të higjienës së veshit për qenin/macen tuaj.

Additional information

Weight 0.01 kg
Be the first to review “Ear Cleaner – Oxymed TropiClean”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Ear Cleaner - Oxymed TropiClean

2,000.00 L

Add to Cart