Dog Comb – Noir

2,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: KNPQ11229 Categories: , Tags: , , ,

Ideale për pastrimin e gëzofit. Çelik inox i galvanizuar. Dorezë ergonomike e bërë nga plastika e fortë ABS. I përshtatshëm për të gjitha racat e maceve dhe qenit. Kunjat e rrumbullakosura parandalojnë irritimin e lëkurës.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Dog Comb – Noir”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore