Dog Snacks-Boxby Duck Slices 90 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

8 in stock

SKU: 8716793902484 Categories: , ,

Boxby Duck janë snack krejtësisht natyral për qen me 80% mish rose, i pasur me proteina dhe me pak yndyrë.

Produkti nuk ka gluten dhe është i përsosur për përdorim të përditshëm.

Produkti është i paketuar në një qese të rimbyllshme prej 90 g.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (80% rosë), Derivatet me origjinë bimore, Vajra dhe yndyrna, Ekstrakte të proteinave vegjetale, Minerale.

Përbërësit analitikë: Lagështia 30%, Proteina e papërpunuar 42%, Yndyrë bruto 2%, Hiri i papërpunuar 2.5%, Fibër bruto 1%.

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.09 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Duck Slices 90 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Boxby Duck Slices 90 gr

550.00 L

Add to Cart