Dog Snacks-Boxby Calcium

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

SKU: BXB102 Categories: , , Tags: ,

Kockat tona të kalciumit Boxby janë kocka të vogla të bëra me mish pule dhe të pasura me kalcium. Kockat e kalciumit janë ushqime pa drithëra, pa gluten dhe me pak yndyrë.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (57% pule), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 34%, Yndyrë e papërpunuar 2%, Hiri i papërpunuar 9%, Fibër e papërpunuar 0.2%, lagështi 15%

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Calcium”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore