Flying disc for dogs – Kong Flyer Large

2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: KF58910 Categories: , Tags: , ,

KONG Flyer është disku më i mirë me gomë të butë në treg. E bërë me gomë të qëndrueshme KONG Classic, Flyer nuk do t’i dëmtojë dhëmbët e qenit gjatë lojërave argëtuese të tërheqjes dhe kapjes.

Additional information

Weight 0.5 kg
Be the first to review “Flying disc for dogs – Kong Flyer Large”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Flying disc for dogs - Kong Flyer Large

2,400.00 L

Add to Cart