Comb for small cats and short hair – Furminator

4,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: KPMVQSHF0014 Categories: , , Tags: , ,
  • Largon qimet e lëshuara nga rënia
  • Arrin përmes shtresës së sipërme për të hequr qimet e lirshme të gëzofit
  • Dorezë ergonomike për rehati dhe lehtësi në përdorim
  • Formë e lakuar – ndjek me lehtësi formën natyrale të maces suaj
  • Butoni FURejector® për të liruar shpejt dhe lehtë flokët e mbledhur
  • Dhëmbëzat heqin qimet nën shtresë pa dëmtuar veshjen e sipërme

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Comb for small cats and short hair – Furminator”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Comb for small cats and short hair - Furminator

4,500.00 L

Add to Cart