TropiClean Shampoo-Oatmeal & Tea 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

8 in stock

Clear

Shampo TropiClean Oatmeal & Tea shtreson, hidraton dhe ndihmon lëkurën e gëzofin e kafshës suaj, duke qetësuar në mënyrë efektive lëkurën e thatë, të irrituar dhe me kruajtje. Formula mjekësore përmirësohet me beta hidroksi për të ndihmuar në lehtësimin e kruajtjes për një kohë të gjatë.

Përbërësit – ujë i pastruar, pastrues i butë i kokosit, tërshërë, acid natyror salicilik, përzierje organike e (ekstraktit të kamomilit, ekstraktit të aloes, ekstraktit të shegës, ekstraktit të kivit, ekstraktit të yukas, ekstraktit të papajës), proteinave të bimëve të hidrolizuara, aromës, vitaminës E, pemës së çajit.

TropiClean përcakton përbërësit që vijnë nga natyra, ato janë ose lëndë të parë natyrore ose të përshtatur nga materialet e papërpunuara me bazë bimore/minerale.

Additional information

Weight N/A
Formati

355 ml, 592 ml

Be the first to review “TropiClean Shampoo-Oatmeal & Tea 355 ml/592 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

TropiClean Shampoo-Oatmeal & Tea 355 ml/592 ml

1,300.00 L1,900.00 L

Add to Cart