Dog Snacks-Boxby Chicken&Carrot

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Boxby Chicken & Carrot është ushqim me pulë të mbështjellë rreth shkopit të karotës.

Ky trajtim ka pak yndyrë, është pa gluten dhe ka përfitime dentare.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (45% pule), derivate me origjinë bimore, vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 20%, Yndyrë e papërpunuar 1%, Hiri i papërpunuar 2%, Fibër e papërpunuar 1%, lagështi 18%

Nuk ka aditivë.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Chicken&Carrot”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Boxby Chicken&Carrot

550.00 L

Add to Cart