Dog Snacks-Rabo de Toro Lenda 15/23 cm

360.00 L608.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Clear
SKU: SPQLMV10616-1 Categories: , , Tags: , , ,

Ndihmon prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe forcon sistemin imunitar të qenit. Sasia e madhe e vitaminave B2, B6, B9 dhe B12 ndihmon në përmirësimin e tonit të muskujve. Ushqim plotësues 100% natyral.

Përbërja dhe komponentët analitikë:

Proteina 51,08%, Yndyrë 15,45%, Karbohidrate 4,43%, Hiri 25,17%

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Madhesia

,

Be the first to review “Dog Snacks-Rabo de Toro Lenda 15/23 cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Dr.Green & Lenda
  • Vendor: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Snacks-Rabo de Toro Lenda 15/23 cm

360.00 L608.00 L

Add to Cart