Dog Snacks-Prima Filled Rawhide Roll Chicken

680.00 L750.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Clear
SKU: 7P10047 Categories: ,

Kockat e përtypjes PrimaDog janë ushqime të lehta por të shijshme që e mbajnë qenin tuaj aktiv dhe lejojnë pastrimin mekanik të dhëmbëve.

Filetot e pulës të mbështjella rreth kockave janë mish të tharë, prandaj sigurohuni që gjithmonë të vendosni shumë ujë për qenin tuaj.

Snacks nuk janë zëvendësim për ushqimin e plotë. Mbani gjithmonë një sy tek qeni juaj kur ai/ajo ha kocka përtypëse.

Përbërja:

Lëkurë e papërpunuar, pulë, mëlçi pule, miell orizi, kripë (0,2%).

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 46%, lagështia 14%, hiri i papërpunuar 4%, fibra e papërpunuar 2%, yndyra e papërpunuar 1,5%.

Aditivët teknologjikë:

Agjent trashësues, emulsifikues.

Udhëzime:

Kujdesuni për qenin tuaj kur ha kocka përtypëse dhe sigurohuni që qeni juaj të ketë akses në ujë të pijshëm gjatë gjithë kohës. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Additional information

Madhesia

,

Be the first to review “Dog Snacks-Prima Filled Rawhide Roll Chicken”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Prima Filled Rawhide Roll Chicken

680.00 L750.00 L

Add to Cart