Cat Food-Prima Chicken & Cheese 50 gr

200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: 8P9153 Categories: ,

Fillets Chicken-Cheese është një ushqim për macet, pa gluten, kështu që është gjithashtu i përshtatshëm për macet me stomak të ndjeshëm.

Ushqimi përmban shumë proteina dhe aminoacide, thelbësore për të mbështetur vitalitetin dhe shëndetin e maces suaj.

Ky ushqim plotësues 100% natyral dhe i shijshëm për macen tuaj përmban vetëm pulë lehtësisht të tretshme dhe djathë të shijshëm, të xhelatuar me ekstrakt natyral të algave të detit.

Përbërja:

Pulë 60 %, djathë 4 %, oriz 1 %, ujë 35 %.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 17,3 %, vajra bruto dhe yndyrna 1,1 %, fibra e papërpunuar

Udhëzues për ushqim:

Nevojat ditore ushqyese të një maceje varen nga raca, mosha dhe nivelet e aktivitetit. Shërbejeni në temperaturën e dhomës dhe mbani gjithmonë në dispozicion ujë të freskët.

Be the first to review “Cat Food-Prima Chicken & Cheese 50 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food-Prima Chicken & Cheese 50 gr

200.00 L

Add to Cart