Cat Food-Prima Tuna në Supë 40 gr

590.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

SKU: 8P9163 Categories: , Tags: ,

Tuna në supë përmban vetëm tuna 100% original. Ushqimi i lëngshëm i supës është pa drithëra, pa sheqer, pa misër, nuk përmban sojë apo përbërës të modifikuar gjenetikisht. Receta përbëhet vetëm nga lëndët e para më të mira, pa përbërës bimor. Ushqimi i maceve me supë është gjithashtu i përshtatshëm për shumë mace me stomak të ndjeshëm. Macet duhet të marrin lëngun që u nevojitet kryesisht nga ushqimi, kjo është arsyeja pse suplementet e supës me shumë lëng mishi janë perfekte për të plotësuar dietën e përditshme të maces tuaj dhe për të ruajtur ekuilibrin e lëngjeve të saj.

Përbërja:

tuna 20 %, karkaleca 5 %.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 6,8%, yndyrë e papërpunuar 0,2%, hiri i papërpunuar 0,4%, fibër e papërpunuar 0%, lagështi 90%.

Udhëzues për ushqim:

Shërbejeni në temperaturën e dhomës 1 copë/ditë (​​mace 4-5 kg) si shtesë në një vakt të plotë. I pasur me lëng mishi, i përshtatshëm për të mbushur një pjesë të marrjes ditore të ujit të maces.

Be the first to review “Cat Food-Prima Tuna në Supë 40 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food-Prima Tuna në Supë 40 gr

590.00 L

Add to Cart