Cat Litter-Ever Clean Lavender 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

981 in stock

Clear
SKU: ECLV008 Categories: , Tags: , ,

Frymëzuar nga natyra, rërë me aromë Livandoje e cila lëshon një aromë të freskët.

• Një aromë e këndshme livandoje që mendojmë se do ta pëlqeni edhe ju edhe macja juaj – është si të kaloni një mëngjes pranvere në kopshtin e luleve!
• Bërë me argjilë superiore grumbulluese që redukton thërrimet, duke rezultuar kështu në toptha të vegjël dhe të lehta për t’u hequr.
• Teknika jonë unike e karbonit aktivizon kurthet dhe bllokon aromat duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që thjesht ta maskojë atë.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 6 liter

Be the first to review “Cat Litter-Ever Clean Lavender 6 L/10 L”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Cat Litter-Ever Clean Lavender 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Add to Cart