Dog Snacks-Prima Chicken Chewbone

500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: 7P10029 Categories: ,

Prima Dog Chicken Chewbone janë ideale për momente kënaqësie krahas një diete normale. Filetat e gjoksit të pulës të mbështjellë rreth shkopit janë mish të tharë, prandaj sigurohuni që gjithmonë të vendosni shumë ujë për qenin tuaj. Snacks nuk janë zëvendësim për ushqimin e plotë.

Përbërja:

Mish pule, kockë përtypëse (lëkurë lope e trajtuar me nxehtësi)

Përbërësit analitikë:

Proteina 75,0 %, lagështi 18,0 %, yndyrë 2,0 %, hi 2,3 %, fibra 0,5 %.

Udhëzime:

Sasia e ushqimeve duhet të jetë maksimumi 10% e dietës ditore të qenit dhe nuk duhet të përdoret për të zëvendësuar ushqimin. Gjithmonë mbani në dispozicion ujë të pijshëm e të freskët. Ruajeni në një vend të thatë dhe të freskët. Mbyllni paketimin pas përdorimit.

Be the first to review “Dog Snacks-Prima Chicken Chewbone”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Prima Chicken Chewbone

500.00 L

Add to Cart