Dog Snacks-Prima Twisted Stick Salmon100 gr

500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1003 in stock

SKU: 7P10046 Categories: ,

Kockat e përtypjes PrimaDog janë ushqime të lehta por të shijshme që e mbajnë qenin tuaj aktiv dhe lejojnë pastrimin mekanik të dhëmbëve.

Filetot e salmonit të mbështjella rreth kockave janë mish të tharë, prandaj sigurohuni që gjithmonë të vendosni shumë ujë për qenin tuaj.

Snacks nuk janë zëvendësim për ushqimin e plotë. Mbani gjithmonë një sy tek qeni juaj kur ai/ajo ha kocka përtypëse.

Përbërja:

Lëkurë e papërpunuar, salmon.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 68%, lagështia 18%, hiri i papërpunuar 4%, yndyra e papërpunuar 2,5%, fibra e papërpunuar 1,3%.

Aditivët teknologjikë:

Agjent trashësues, emulsifikues.

Udhëzime:

Kujdesuni për qenin tuaj kur ha kocka përtypëse dhe sigurohuni që qeni juaj të ketë akses në ujë të pijshëm gjatë gjithë kohës.

Sasia e ushqimeve duhet të jetë maksimumi 10% e dietës ditore të qenit dhe nuk duhet të përdoret për të zëvendësuar ushqimin.

Nuk rekomandohet për këlyshët nën 4 muaj.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Be the first to review “Dog Snacks-Prima Twisted Stick Salmon100 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Prima Twisted Stick Salmon100 gr

500.00 L

Add to Cart