Dog Black Shampoo Pet Natura 500 ml

900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

997 in stock

Shampo dhe zbutës hipoalergjik 2 në 1, ideal për qentë me qime të gjata.

Është testuar dermatologjikisht me një PH të balancuar, ideale për qentë me qime të errëta. Me aromë mjedre, hipoalergjike. Shampo-ja ofron hidratim dhe shëndet për lëkurën, i jep shkëlqim gëzofit dhe falë veprimit të saj zbutës ndihmon në krehjen dhe kontrollin e lehtë të rënies së qimeve.

 

Additional information

Weight 0.5 kg
Be the first to review “Dog Black Shampoo Pet Natura 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Black Shampoo Pet Natura 500 ml

900.00 L

Add to Cart