Dog Snacks-Boxby Cold Pressed Turkey Treat 100 gr

450.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

SKU: BXB304 Categories: , ,

BOXBY COLD PRESSED TURKEY TREAT është i përshtatshëm për qenushë dhe qen të rritur. Ky trajtim është hipoalergjik dhe përmban një proteinë të vetme gjel deti me përmbajtje të lartë mishi. Ky produkt është i cilësisë premium, i bërë me një recetë pa gluten dhe pa drithëra. Produkti është i paketuar në një qese 100g të rimbyllshme.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (70% gjel deti), Derivatet me origjinë bimore (2% tapioka), Vajra dhe yndyrna, Maja.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 32%, yndyrë e papërpunuar 6%, hiri i papërpunuar 10%, fibër bruto 2%, lagështi 18%

Aditivë: acid citrik.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Snacks-Boxby Cold Pressed Turkey Treat 100 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Boxby Cold Pressed Turkey Treat 100 gr

450.00 L

Add to Cart