Cat Snacks -Prima Mini Biftek Viçi 50 gr

320.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

7 in stock

SKU: 8P9179 Categories: , Tags: ,

Mini biftek viçi pa drithëra, pa misër, nuk përmban sojë apo përbërës të modifikuar gjenetikisht.

Ky ushqim është i përsosur për të aktivizuar, përkëdhelur dhe trajnuar macen tuaj.

Falë përbërjes së saj gjysmë të lagësht, mishi është i butë dhe i lehtë për t’u prerë në copa të përshtatshme për macet.

Përbërja:

Mishi dhe derivatet e kafshëve (90%, nga të cilat 28% viçi), maja, minerale.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 42%, yndyrë e papërpunuar 18%, fibër e papërpunuar 1%, hiri i papërpunuar 6%, lagështi 27%. Energjia e metabolizueshme: 3,468 kcal/kg.

Aditivë ushqimorë për 1 kg:

Vitamina A (3a672a) 5,000 IU, vitamina D3 (3a671) 500 IU, vitamina E (3a700) 5 mg, taurine (3a370) 1,000 mg

Udhëzues për ushqim:

I përshtatshëm për të gjitha rracat e maceve. Nuk rekomandohet për kotele nën katër muaj.Sigurohuni që uji i pijshëm të jetë gjithmonë i disponueshëm.

Be the first to review “Cat Snacks -Prima Mini Biftek Viçi 50 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Snacks -Prima Mini Biftek Viçi 50 gr

320.00 L

Add to Cart