Cat Food-Profine Fileto me Rosë 85 gr

120.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

4 in stock

SKU: 8595602550845 Categories: , ,

Ushqimi i plotë – Përbërja:

Fileto me 82 % mish (63 % pulë, 15 % mëlçi, 4 % rosë), 2,7 % miell bizele, 0,9 % lignocelulozë, 0,75 % barishte të thata (melissa, kamomilë, mace).

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar 7,0 %, yndyrë e papërpunuar 4,5 %, fibër e papërpunuar 0,5 %, hiri i papërpunuar 1,3 %, lagështi 83,0 %, kalcium 0,2 %, fosfor 0,2 %, natrium 0,2 %.

Shtesat ushqimore në 1 kg:

vitaminë A (3a672a) 300 IU, vitaminë D3 (3a671) 65 IU, vitaminë E (3a700) 35 mg, vitaminë B1 (3a821) 0,2 mg, biotinë (3a880) 0,1 mg, zink (3b606) 3b mg, mangan 0,7 mg, hekur (3b106) 2,4 mg, bakër (3b406) 1 mg, jodur kaliumi (3b201) 0,2 mg, taurinë (3a370) 240 mg. Përmban antioksidantë natyralë: ekstrakte tokoferoli nga vajrat vegjetale (1b306(i)), ekstrakt rozmarine.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë larg rrezeve të diellit.Pasi të hapet, ruhet në frigorifer dhe përdoret brenda 3 ditëve.

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Cat Food-Profine Fileto me Rosë 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food-Profine Fileto me Rosë 85 gr

120.00 L

Add to Cart