Cat Litter-Ever Clean Spring Garden 6 L/10 L

1,900.00 L2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

994 in stock

Clear
SKU: EVCSG001 Categories: , Tags: , ,

Frymëzuar nga natyra, Ever Clean Spring Garden është krijuar posaçërisht për të sjellë një aromë të freskët lulesh në shtëpinë tuaj dhe për të eleminuar aromat e padëshiruara.

  • Një aromë e freskët me lule që mendojmë se do ta pëlqeni edhe ju edhe macja juaj – është si të shëtisni nëpër lule livadhesh në pranverë!
  • Bërë me argjilë superiore grumbulluese që redukton thërrimet, duke rezultuar kështu në toptha të vegjël dhe të lehta për t’u hequr.
  • Teknika jonë unike e karbonit aktivizon kurthet dhe bllokon aromat duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që thjesht ta maskojë atë.

 

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 6 liter

Be the first to review “Cat Litter-Ever Clean Spring Garden 6 L/10 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Litter-Ever Clean Spring Garden 6 L/10 L

1,900.00 L2,400.00 L

Add to Cart